Arritje të reja

Produkte Featured

Një prodhues dhe eksportues kryesor në Ningbo qytetit të Kinës. Ne jemi te specializuar në Underwater LED Peshkimi dritë, udhëhequr kundra dritës, LED Paralajmërimit llambë dhe produkte të tjera unike LED llambat. Ne jemi ende duke zgjeruar produkte të reja për shkak të fortë R & D departamentit tonë. Ne kemi 8 vite eksperienca dhe një aftësi të mirë në bashkëpunim me shpërndarësit të mëdha. Produktet tona janë shitur kryesisht në Evropë, Amerikën e Veriut, Afrikën e Jugut, Lindjen e Mesme dhe Azinë Juglindore, etj

Lexo më shumë
Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House