Нови пристигнувања

Избрана Производи

А водечки производител и извозник во Ningbo град на Кина. Ние сме специјализирани во Подводни Риболов LED осветлување, LED светло за безбедност, LED Предупредување светилки и други уникатни производи LED лампи. Ние се уште се шири најнови производи се должи на нашата силна R & D оддел. Имаме 8 години искуство и добра способност за соработка со големите дистрибутери. Нашите производи се продаваат, главно во Европа, Северна Америка, Јужна Африка, Блискиот Исток и Југоисточна Азија, итн

Прочитај повеќе
Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете куќа